C410C132G3G5TA7200
Mfr.Part #
C410C132G3G5TA7200
Description
CAP CER 1300PF 25V C0G/NP0 AXIAL
Capacitance :
1300pF
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Voltage - Rated :
25V
Size / Dimension :
0.095Diax0.170L 2.41mmx4.32mm
Tolerance :
±2%
KEMET C410C132G3G5TA7200
AxiMax 400 Comm C0G 1300pF 25V Ceramic Capacitor ±2% C0G NP0 0.095Diax0.170L 2.41mmx4.32mm -55°C~125°C Low ESL Through Hole Axial