C410C123J3G5TA7200
Mfr.Part #
C410C123J3G5TA7200
Description
CAP CER 0.012UF 25V C0G AXIAL
Size / Dimension :
0.095Diax0.170L 2.41mmx4.32mm
Voltage - Rated :
25V
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Capacitance :
0.012µF
Tolerance :
±5%
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Axial
KEMET C410C123J3G5TA7200
AxiMax 400 Comm C0G 0.012μF 25V Ceramic Capacitor ±5% C0G NP0 0.095Diax0.170L 2.41mmx4.32mm -55°C~125°C Low ESL Through Hole Axial