C41-BCA24H-CAO
Mfr.Part #
C41-BCA24H-CAO
Description
PMI .250" LED 24V TAB CLEAR AMBE
Datasheets
C41-BCA24H-CAO
Manufacturer related products
    LED HDWR COUPLER 5MM THRU-HOLE
    LED CABLE ASSEMBLY
    LED CLIPLITE MNT 5MM OPEN END
    SPEEDNUT W/COATING
    3MM RETAINING RING