C3E-24.576-10-3030-M
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
C3E-24.576-10-3030-M
Manufacturer
Aker Technology USA
Package / Case
4-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
CRYSTAL 24.5760MHZ 10PF SMD
Stock
250
In Stock :
250
Manufacturer :
Aker Technology USA
Product Category :
Crystals
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) :
0.030 (0.75mm)
Series :
C3E
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Type :
MHz Crystal
Product Status :
Active
Load Capacitance :
10pF
Package :
Tape and Reel (TR)
Frequency Stability :
±30ppm
Ratings :
Frequency Tolerance :
±30ppm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
100 Ohms
Mounting Type :
Surface Mount
Frequency :
24.576 MHz