C326C681J3G5TA7301
Mfr.Part #
C326C681J3G5TA7301
Description
CAP CER 680PF 25V C0G/NP0 RADIAL
Voltage - Rated :
25V
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Tolerance :
±5%
Lead Spacing :
0.100 2.54mm
Size / Dimension :
0.200Lx0.125W 5.08mmx3.18mm
Height Seated (Max) :
0.300 7.62mm
Capacitance :
680pF
13 Weeks
KEMET C326C681J3G5TA7301
GoldMax 300 Comm C0G 680pF 25V Ceramic Capacitor ±5% C0G NP0 0.200Lx0.125W 5.08mmx3.18mm -55°C~125°C Low ESL Through Hole Radial