C320C132J3G5TA7301
Mfr.Part #
C320C132J3G5TA7301
Description
CAP CER 1300PF 25V C0G/NP0 RAD
Lead Spacing :
0.100 2.54mm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Voltage - Rated :
25V
Tolerance :
±5%
Size / Dimension :
0.200Lx0.125W 5.08mmx3.18mm
Capacitance :
1300pF
Height Seated (Max) :
0.290 7.36mm
Straight
KEMET C320C132J3G5TA7301
GoldMax 300 Comm C0G 1300pF 25V Ceramic Capacitor ±5% C0G NP0 0.200Lx0.125W 5.08mmx3.18mm -55°C~125°C Low ESL Through Hole Radial