C318C432K3G5TA7301
Mfr.Part #
C318C432K3G5TA7301
Description
CAP CER 4300PF 25V C0G/NP0 RAD
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Lead Spacing :
0.200 5.08mm
Tolerance :
±10%
Height Seated (Max) :
0.235 5.97mm
Capacitance :
4300pF
Size / Dimension :
0.150Lx0.100W 3.81mmx2.54mm
Voltage - Rated :
25V
Radial
KEMET C318C432K3G5TA7301
GoldMax 300 Comm C0G 4300pF 25V Ceramic Capacitor ±10% C0G NP0 0.150Lx0.100W 3.81mmx2.54mm -55°C~125°C Low ESL Through Hole Radial