C317C221J3G5TA7301
Mfr.Part #
C317C221J3G5TA7301
Description
CAP CER 220PF 25V C0G/NP0 RADIAL
Size / Dimension :
0.150Lx0.100W 3.81mmx2.54mm
Height Seated (Max) :
0.200 5.08mm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Lead Spacing :
0.200 5.08mm
Voltage - Rated :
25V
Tolerance :
±5%
Capacitance :
220pF
Factory Lead Time :
13 Weeks
KEMET C317C221J3G5TA7301
GoldMax 300 Comm C0G 220pF 25V Ceramic Capacitor ±5% C0G NP0 0.150Lx0.100W 3.81mmx2.54mm -55°C~125°C Low ESL Through Hole Radial