C1206C472F5GAC7800
- Mfr.Part #
- C1206C472F5GAC7800
- Manufacturer
- KEMET
- Description
- CAP CER 4700PF 50V C0G/NP0 1206
- Manufacturer :
- KEMET
- Product Category :
- Ceramic Capacitors
- Datasheets
- C1206C472F5GAC7800
-3,20x1,60x1,00mm.jpg)