C1206C223KDRAC7800
Mfr.Part #
C1206C223KDRAC7800
Description
CAP CER 0.022UF 1KV X7R 1206
Temperature Coefficient :
X7R
Package / Case :
Capacitance :
22nF
Tolerance :
±10%
RoHS Status :
RoHS Compliant
Voltage - Rated :
1kV