C11AH7R5C-9UN-X1T
Mfr.Part #
C11AH7R5C-9UN-X1T
Size / Dimension :
0.055Lx0.055W 1.40mmx1.40mm
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Voltage - Rated :
250V
Tolerance :
±0.25pF
Capacitance :
7.5pF
Datasheets
C11AH7R5C-9UN-X1T
Knowles Precision C11AH7R5C-9UN-X1T
AH 0505 1313Metric Ceramic Capacitor 0.055Lx0.055W 1.40mmx1.40mm P90 ±0.25pF 7.5pF