BZ016010BE18033BH1
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
BZ016010BE18033BH1
Manufacturer
Vishay
Description
CAP CER 18PF 5KV
Manufacturer :
Vishay
Product Category :
Ceramic Capacitors
Factory Lead Time :
17 Weeks
Tolerance :
±5%
Voltage - Rated :
5000V 5kV
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Capacitance :
18pF
Packaging :
Bulk
Applications :
GENERAL PURPOSE
RoHS Status :
Non-RoHS Compliant
Datasheets
BZ016010BE18033BH1
Vishay BZ016010BE18033BH1
18pF 5000V 5kV Ceramic Capacitor ±5%