BSCL002012123R9L00
Mfr.Part #
BSCL002012123R9L00
Package / Case
2 mm x 1.25 mm x 1.25 mm
Fixed Inductors
Maximum Operating Temperature :
+ 125 C
Tolerance :
15 %
Shielding :
Shielded
Application :
RF
Width :
1.25 mm
Product :
RF Inductors
Termination Style :
SMD/SMT
Minimum Operating Temperature :
- 40 C
Length :
2 mm
Height :
1.25 mm
Series :
BSCL
Test Frequency :
10 MHz
Inductance :
3.9 uH
Package / Case :
2 mm x 1.25 mm x 1.25 mm
Subcategory :
Inductors, Chokes and Coils
Core Type :
Multilayer
Termination :
Standard
Core Material :
Ferrite
Product Type :
RF Inductors - Leaded
Saturation Current :
30 mA
Mounting Style :
PCB Mount
Introducing Fixed Inductors Chilisin Electronics BSCL002012123R9L00 from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Package / Case:2 mm x 1.25 mm x 1.25 mm, BSCL002012123R9L00 pinout, BSCL002012123R9L00 datasheet PDF, BSCL002012123R9L00 amp .Beyond Fixed Inductors Chilisin Electronics BSCL002012123R9L00 ,we also offer 744029002, 74479887310A, 744025100, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.
Chilisin Electronics BSCL002012123R9L00
BSCL002012123R9L00 datasheet pdf and Fixed Inductors product details from Pulse stock available at
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD