BPSC001313803R3T00
Mfr.Part #
BPSC001313803R3T00
Inductance :
3.3 µH
Tolerance :
±30%
DC Resistance (DCR) :
9.9mOhm Max
Height - Seated (Max) :
0.315" (8.00mm)
Inductance Frequency - Test :
100 kHz
Current - Saturation (Isat) :
14.6A
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Size / Dimension :
0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Ferrite
Chilisin Electronics BPSC001313803R3T00
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD