BPPM00121164222X00
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
BPPM00121164222X00
Manufacturer
Chilisin Electronics
Package / Case
Horizontal, 4 PC Pad
Datasheet
Download
Description
CHOKE CMC WW
Manufacturer :
Chilisin Electronics
Product Category :
Common Mode Chokes
Package :
Tape and Reel (TR)
Height (Max) :
0.252" (6.40mm)
DC Resistance (DCR) (Max) :
35mOhm
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Package / Case :
Horizontal, 4 PC Pad
Series :
BPPM
Voltage Rating - DC :
80V
Voltage Rating - AC :
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Lines :
2
Filter Type :
Signal Line
Approval Agency :
Features :
Impedance @ Frequency :
2.5 kOhms @ 100 MHz
Product Status :
Active
Ratings :
Current Rating (Max) :
1.8A
Size / Dimension :
0.472" L x 0.425" W (12.00mm x 10.80mm)
Chilisin Electronics BPPM00121164222X00
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • Würth Elektronik
    CMC 370MA 2LN 90 OHM SMD
  • Würth Elektronik
    CMC 370MA 2LN 120 OHM SMD
    CMC 280MA 2LN 370 OHM SMD
    CMC 230MA 2LN 1KOHM SMD AEC-Q200
    CMC 350MA 2LN 250 OHM SMD