BPDS00030316220T00
Mfr.Part #
BPDS00030316220T00
Package / Case
1212 (3030 Metric)
DC Resistance (DCR) :
650mOhm Max
Current - Saturation (Isat) :
300mA
Type :
Package / Case :
1212 (3030 Metric)
Current Rating (Amps) :
300 mA
Height - Seated (Max) :
0.061" (1.55mm)
Inductance Frequency - Test :
100 kHz
Inductance :
22 µH
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Tolerance :
±30%
Size / Dimension :
0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Supplier Device Package :
Q @ Freq :
Chilisin Electronics BPDS00030316220T00
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD