BP202-BG24H
Mfr.Part #
BP202-BG24H
Description
LED LAMP T-1 3/4 BI-PIN 24V GREE
Stock
29
In Stock :
29
Datasheets
BP202-BG24H
Manufacturer related products
    LED HDWR COUPLER 5MM THRU-HOLE
    LED CABLE ASSEMBLY
    LED CLIPLITE MNT 5MM OPEN END
    SPEEDNUT W/COATING
    3MM RETAINING RING