BLM9D3336-14AMZ
Mfr.Part #
BLM9D3336-14AMZ
Manufacturer
Ampleon
Package / Case
20-VLGA Exposed Pad
Description
BLM9D3336-14AMZ/REEL
Stock
855
In Stock :
855
Manufacturer :
Ampleon
Product Category :
Transistors - FETs, MOSFETs - RF
Supplier Device Package :
20-LGA (7x7)
Current - Test :
38 mA
Voltage - Rated :
65 V
Gain :
32.4dB
Product Status :
Active
Package :
Digi-Reel?
Voltage - Test :
28 V
Frequency :
3.3GHz ~ 3.65GHz
Series :
Noise Figure :
Package / Case :
20-VLGA Exposed Pad
Transistor Type :
LDMOS
Power - Output :
14W