BLM21SP111BH1D
Mfr.Part #
BLM21SP111BH1D
Description
FERRITEBEAD SMD Z100MHZ=110OHM 5
Ferrite Beads and Chips
Ratings :
AEC-Q200
Size / Dimension :
0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Filter Type :
Power Line
1 (Unlimited)
Current Rating (Max) :
5A
Series :
EMIFIL®, BLM21
Impedance @ Frequency :
110Ohm @ 100MHz
Height (Max) :
0.041 1.05mm