BK32164W681-T
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
BK32164W681-T
Manufacturer
TAIYO YUDEN
Package / Case
1206 (3216 Metric), Array, 8 PC Pad
Datasheet
Download
Description
FERRITE BEAD 1206 SMD
Manufacturer :
TAIYO YUDEN
Product Category :
Ferrite Beads and Chips
Impedance @ Frequency :
680 Ohms @ 100 MHz
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Ratings :
Package / Case :
Package :
Tape and Reel (TR)
Series :
BK
Filter Type :
Number of Lines :
4
Mounting Type :
Surface Mount
Product Status :
Obsolete
Current Rating (Max) :
DC Resistance (DCR) (Max) :
Height (Max) :
0.035 (0.90mm)
Size / Dimension :
0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm)
Datasheets
BK32164W681-T
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • Würth Elektronik
    FERRITE BEAD 200 MOHM 0603 1LN
  • Würth Elektronik
    FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN
    FERRITE BEAD 30 OHM 0603 1LN
    FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN
    FERRITE BEAD 220 OHM 0402 1LN