BK1005LL330-T8
Mfr.Part #
BK1005LL330-T8
Description
FERRITE BEAD 0402 SMD
Ferrite Beads and Chips
Height (Max) :
0.022 (0.55mm)
Series :
BK
Product Status :
Obsolete
Impedance @ Frequency :
33 Ohms @ 100 MHz
Ratings :
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension :
0.039 L x 0.020 W (1.00mm x 0.50mm)
Number of Lines :
1
Current Rating (Max) :
400mA
Filter Type :
Package / Case :
0402 (1005 Metric)
Package :
DC Resistance (DCR) (Max) :
250mOhm
Datasheets
BK1005LL330-T8
  • Würth Elektronik
    FERRITE BEAD 200 MOHM 0603 1LN
  • Würth Elektronik
    FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN
    FERRITE BEAD 30 OHM 0603 1LN
    FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN
    FERRITE BEAD 220 OHM 0402 1LN