B78304B1032A003
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
B78304B1032A003
Manufacturer
EPCOS (TDK)
Description
XFMR DC/DC CONV SMD
Manufacturer :
EPCOS (TDK)
Product Category :
Switching Converter, SMPS Transformers
Inductance :
10 mH
Radiation Hardening :
No
Packaging :
Tape and Reel
Min Operating Temperature :
-40°C
Number of Pins :
6
Length :
8mm
Max Operating Temperature :
85°C
Lead/Base Style :
Gull wing
Depth :
9mm