B72590D0150H060
Mfr.Part #
B72590D0150H060
Package / Case
0402 (1005 Metric)
Description
VARISTOR 23V 0402
Factory Lead Time :
7 Weeks
Operating Temperature :
-40°C~85°C TA
Varistor Voltage (Min) :
23V
Capacitance @ Frequency :
15pF @ 1MHz
Maximum DC Volts :
15V