B39431R0900U410
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
B39431R0900U410
Manufacturer
Qualcomm® RF front-end (RFFE) filter products
Package / Case
6-SMD
Datasheet
Download
Description
SAW RES 433.9200MHZ SMD
Manufacturer :
Product Category :
SAW Filters
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Factory Lead Time :
9 Weeks
Height :
0.043 1.09mm
Size / Dimension :
0.118Lx0.118W 3.00mmx3.00mm
Type :
SAW
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Frequency Tolerance :
±75kHz
Mounting Type :
Surface Mount
Series :
B39431
Frequency :
433.92MHz
Impedance :
50Ohms
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Operating Temperature :
-40°C~125°C
Package / Case :
6-SMD
Datasheets
B39431R0900U410
Qualcomm® RF front-end (RFFE) filter products B39431R0900U410
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    RESONATOR SAW 915MHZ SMD
    RESONATOR SAW CER 315.5MHZ SMD
    RESONATOR SAW CER 315MHZ SMD
    FILTER SAW 5SMD
    FILTER SAW 1.575GHZ 5SMD