B39192B4315P810
Mfr.Part #
B39192B4315P810
Description
FILTER SAW 1.88GHZ 5SMD
Datasheets
B39192B4315P810
Qualcomm® RF front-end (RFFE) filter products B39192B4315P810
Manufacturer related products
    RESONATOR SAW 915MHZ SMD
    RESONATOR SAW CER 315.5MHZ SMD
    RESONATOR SAW CER 315MHZ SMD
    FILTER SAW 5SMD
    FILTER SAW 1.575GHZ 5SMD