B39122B1665U510W3
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
B39122B1665U510W3
Manufacturer
Qualcomm® RF front-end (RFFE) filter products
Package / Case
6-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
FILTER SAW 1.21GHZ 6SMD
Manufacturer :
Product Category :
SAW Filters
Mounting Type :
Surface Mount
Applications :
Video
Height (Max) :
0.048 1.22mm
Size / Dimension :
0.118Lx0.118W 3.00mmx3.00mm
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Frequency - Cutoff or Center :
1.21GHz
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Ratings :
AEC-Q200
Series :
B1665
Bandwidth :
60MHz
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Insertion Loss :
3dB
Datasheets
B39122B1665U510W3
Introducing SAW Filters Qualcomm® RF front-end (RFFE) filter products B39122B1665U510W3 from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Mounting Type:Surface Mount, Package / Case:6-SMD, No Lead, Bandwidth:60MHz, B39122B1665U510W3 pinout, B39122B1665U510W3 datasheet PDF, B39122B1665U510W3 amp .Beyond SAW Filters Qualcomm® RF front-end (RFFE) filter products B39122B1665U510W3 ,we also offer B39431B3710U410, B39921B3588U410, B39871B3717U410, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.
Qualcomm® RF front-end (RFFE) filter products B39122B1665U510W3
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    RESONATOR SAW 915MHZ SMD
    RESONATOR SAW CER 315.5MHZ SMD
    RESONATOR SAW CER 315MHZ SMD
    FILTER SAW 5SMD
    FILTER SAW 1.575GHZ 5SMD