B32933A3154K289
Mfr.Part #
B32933A3154K289
Description
CAP FILM 0.15UF 10% 305VAC RAD
Capacitance :
150nF
RoHS Status :
Non-RoHS Compliant
Lifecycle Status :
Production (Last Updated: 2 months ago)
Datasheets
B32933A3154K289
EPCOS (TDK) B32933A3154K289
150nF Film Capacitor