AX7PBF4-620.0000
Mfr.Part #
AX7PBF4-620.0000
Description
XTAL OSC XO 620.0000MHZ LVPECL
Current - Supply (Disable) (Max) :
86mA
Frequency Stability :
±25ppm
RoHS Compliant
Factory Lead Time :
19 Weeks
Absolute Pull Range (APR) :
Product Status :
Active
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Height Seated (Max) :
0.075 1.90mm
Frequency :
620MHz
Voltage - Supply :
2.5V
Height - Seated (Max) :
0.075 (1.90mm)
Function :
Enable/Disable
Type :
XO (Standard)
Current - Supply (Max) :
94mA