AX7PBF4-155.5200
Mfr.Part #
AX7PBF4-155.5200
Description
XTAL OSC XO 155.5200MHZ LVPECL
Oscillators
Brand :
Crystal
Maximum Operating Temperature :
+ 85 C
Current - Supply (Max) :
94mA
Current - Supply (Disable) (Max) :
86mA
Voltage - Supply :
2.5V
Product Type :
Standard Oscillators
Tape and Reel (TR)
Subcategory :
Oscillators
Factory Lead Time :
19 Weeks
Product Category :
Standard Clock Oscillators
RoHS :
Details
Height - Seated (Max) :
0.075 (1.90mm)
Height Seated (Max) :
0.075 1.90mm
Absolute Pull Range (APR) :
Product Status :
Active
Width :
5 mm
Tradename :
ClearClock
Frequency Stability :
±25ppm
Minimum Operating Temperature :
- 40 C
Output Format :
LVPECL
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Termination Style :
SMD/SMT
Frequency :
155.52MHz
Tape and Reel (TR)
Height :
1.8 mm
Ratings :
Length :
7 mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C