AX7PBF4-153.6000T
Mfr.Part #
AX7PBF4-153.6000T
Description
XTAL OSC XO 153.6000MHZ LVPECL
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Product Category :
Standard Clock Oscillators
Ratings :
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Package :
Tape and Reel (TR)
Product Type :
Standard Oscillators
Current - Supply (Disable) (Max) :
86mA
Height - Seated (Max) :
0.075 (1.90mm)
RoHS Compliant
Factory Lead Time :
19 Weeks
Maximum Operating Temperature :
+ 85 C
Absolute Pull Range (APR) :
Height :
1.8 mm
Product Status :
Active
Output Format :
LVPECL
RoHS :
Details
Voltage - Supply :
2.5V
Height Seated (Max) :
0.075 1.90mm
Brand :
Termination Style :
SMD/SMT
Tradename :
ClearClock
Frequency :
153.6MHz
Output :
LVPECL
Type :
XO (Standard)
Length :
7 mm
Width :
5 mm
Minimum Operating Temperature :
- 40 C
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Subcategory :
Oscillators
Current - Supply (Max) :
94mA
Frequency Stability :
±25ppm