AX7PBF4-153.6000
Mfr.Part #
AX7PBF4-153.6000
Description
XTAL OSC XO 153.6000MHZ LVPECL
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Current - Supply (Max) :
94mA
Tape and Reel (TR)
Output Format :
8-SMD, No Lead
RoHS :
Details
Product Category :
Standard Clock Oscillators
Subcategory :
Oscillators
Tradename :
ClearClock
Height - Seated (Max) :
0.075 (1.90mm)
Maximum Operating Temperature :
+ 85 C
Minimum Operating Temperature :
- 40 C
Frequency :
153.6MHz
Width :
5 mm
Product Type :
Standard Oscillators
Type :
XO (Standard)
Output :
LVPECL
Brand :
Product Status :
Active
Height :
1.8 mm
Current - Supply (Disable) (Max) :
86mA
Factory Lead Time :
19 Weeks
Termination Style :
SMD/SMT
Height Seated (Max) :
0.075 1.90mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Absolute Pull Range (APR) :
Frequency Stability :
±25ppm
Length :
7 mm
Voltage - Supply :
2.5V