AX7PBF3-155.5200C
Mfr.Part #
AX7PBF3-155.5200C
Description
XTAL OSC XO 155.5200MHZ LVPECL
Current - Supply (Max) :
94mA
Physical Dimension :
7.0mm x 5.0mm x 1.8mm
Package / Case :
8-SMD, No Lead
Fall Time-Max :
0.35ns
Symmetry-Max :
55/45%
Supply Voltage :
2.5V
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Operating Frequency :
155.52MHz
Product Status :
Discontinued at Digi-Key
Height Seated (Max) :
0.075 1.90mm
Frequency Stability :
±25ppm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Packaging :
Strip
Height - Seated (Max) :
0.075 (1.90mm)
Package :
Strip
Current - Supply (Disable) (Max) :
86mA
Voltage - Supply :
2.5V
Frequency :
155.52MHz