AX7PBF3-1500.0000
Mfr.Part #
AX7PBF3-1500.0000
Description
XTAL OSC XO 1.5000GHZ LVPECL SMD
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Frequency Stability :
±25ppm
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Product Status :
Discontinued at Digi-Key
Height Seated (Max) :
0.075 1.90mm
Frequency :
1.5GHz
Package :
Strip
Packaging :
Strip
Current - Supply (Disable) (Max) :
86mA
Current - Supply (Max) :
94mA
Voltage - Supply :
2.5V
Height - Seated (Max) :
0.075 (1.90mm)