AX7PBF3-148.5000T
Mfr.Part #
AX7PBF3-148.5000T
Description
XTAL OSC XO 148.5000MHZ LVPECL
Voltage - Supply :
2.5V
Frequency :
148.5MHz
Current - Supply (Disable) (Max) :
86mA
Brand :
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Frequency Stability :
±25ppm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
RoHS :
Details
Absolute Pull Range (APR) :
Height :
1.8 mm
Product Status :
Active
Height - Seated (Max) :
0.075 (1.90mm)
Subcategory :
Oscillators
Height Seated (Max) :
0.075 1.90mm
Maximum Operating Temperature :
+ 85 C
Output Format :
LVPECL
Width :
5 mm
Current - Supply (Max) :
94mA
Package :
Tape and Reel (TR)
Length :
7 mm
Product Category :
Standard Clock Oscillators
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Termination Style :
SMD/SMT
Minimum Operating Temperature :
- 40 C
Operating Temperature :
-40°C~85°C