AX7PBF2-1500.0000
Mfr.Part #
AX7PBF2-1500.0000
Description
XTAL OSC XO 1.5000GHZ LVPECL SMD
Current - Supply (Max) :
94mA
Maximum Operating Temperature :
+ 85 C
1 (Unlimited)
Factory Lead Time :
19 Weeks
Package :
Tape and Reel (TR)
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Subcategory :
Height Seated (Max) :
0.075 1.90mm
Minimum Operating Temperature :
- 40 C
Product Category :
Standard Clock Oscillators
Brand :
Voltage - Supply :
2.5V
Tradename :
ClearClock
Height - Seated (Max) :
0.075 (1.90mm)
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Termination Style :
SMD/SMT
Frequency Stability :
±25ppm
Frequency :
1.5GHz
Output Format :
LVPECL
Height :
1.8 mm
Load Capacitance :
Length :
7 mm
Product Status :
Active
Package / Case :
8-SMD, No Lead
Product Type :
Standard Oscillators
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Series :
ClearClock™ AX7
Width :
5 mm
RoHS :
Details
Current - Supply (Disable) (Max) :
86mA