AX7MCF2-187.5000
Mfr.Part #
AX7MCF2-187.5000
Description
XTAL OSC XO 187.5000MHZ CML SMD
Height Seated (Max) :
0.075 1.90mm
Current - Supply (Disable) (Max) :
67mA
Voltage - Supply :
1.8V
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Current - Supply (Max) :
68mA
Frequency Stability :
±25ppm
Frequency :
187.5MHz
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Absolute Pull Range (APR) :
Factory Lead Time :
19 Weeks
Height - Seated (Max) :
0.075 (1.90mm)