AX7MCF1-644.4563
Mfr.Part #
AX7MCF1-644.4563
Description
XTAL OSC XO 644.4563MHZ CML SMD
Width :
5 mm
Current - Supply (Disable) (Max) :
67mA
Ratings :
Max Supply Voltage :
1.89 V
Maximum Operating Temperature :
+ 85 C
Height Seated (Max) :
0.075 1.90mm
Max Supply Current :
68 mA
Max Operating Temperature :
85 °C
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Height - Seated (Max) :
0.075 (1.90mm)
Frequency Stability :
±25ppm
Current - Supply (Max) :
68mA
Length :
7 mm
Crystal
Min Supply Voltage :
1.71 V
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Voltage - Supply :
1.8V
Frequency :
644.4563MHz
Height :
1.9 mm
Min Operating Temperature :
-40 °C