AX7MAF1-906.5000
Mfr.Part #
AX7MAF1-906.5000
Description
XTAL OSC XO 906.5000MHZ CML SMD
Height Seated (Max) :
0.075 1.90mm
Current - Supply (Disable) (Max) :
67mA
Frequency Stability :
±25ppm
Height - Seated (Max) :
0.075 (1.90mm)
Length :
7 mm
- 40 C
Base Resonator :
Crystal
Current - Supply (Max) :
68mA
Height :
1.8 mm
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Frequency :
906.5MHz
Voltage - Supply :
3.3V
Brand :
Subcategory :
Width :
5 mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C