AX7MAF1-900.2500
Mfr.Part #
AX7MAF1-900.2500
Description
XTAL OSC XO 900.2500MHZ CML SMD
Height :
1.8 mm
Frequency Stability :
±25ppm
Enable/Disable
Base Resonator :
Crystal
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Current - Supply (Disable) (Max) :
67mA
Frequency :
900.25MHz
Height Seated (Max) :
0.075 1.90mm
Voltage - Supply :
3.3V
Length :
7 mm
Ratings :
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Height - Seated (Max) :
0.075 (1.90mm)
Brand :
Width :
5 mm
Current - Supply (Max) :
68mA