AX7MAF1-669.3266
Mfr.Part #
AX7MAF1-669.3266
Description
XTAL OSC XO 669.3266MHZ CML SMD
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Current - Supply (Max) :
68mA
Frequency Stability :
±25ppm
19 Weeks
Subcategory :
Height Seated (Max) :
0.075 1.90mm
Height :
1.8 mm
Current - Supply (Disable) (Max) :
67mA
Frequency :
669.3266MHz
Voltage - Supply :
3.3V
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Width :
5 mm
Length :
7 mm
Height - Seated (Max) :
0.075 (1.90mm)