AX7DCF4-614.4000
Mfr.Part #
AX7DCF4-614.4000
Description
XTAL OSC XO 614.4000MHZ LVDS SMD
Enable/Disable
Output Format :
LVDS
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Height - Seated (Max) :
0.075 (1.90mm)
Package / Case :
8-SMD, No Lead
Maximum Operating Temperature :
+ 85 C
Minimum Operating Temperature :
- 40 C
Factory Lead Time :
19 Weeks
Width :
5 mm
Package :
Tape and Reel (TR)
Load Capacitance :
Subcategory :
Frequency Stability :
±25ppm
Brand :
Voltage - Supply :
1.8V
Tradename :
ClearClock
Current - Supply (Max) :
70mA
Ratings :
Termination Style :
SMD/SMT
Product Status :
Active
Product Type :
Standard Oscillators
Length :
7 mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Frequency :
614.4MHz
Height Seated (Max) :
0.075 1.90mm
Product Category :
Standard Clock Oscillators
RoHS :
Details
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Current - Supply (Disable) (Max) :
65mA
Output :
LVDS
Height :
1.8 mm