AX7DCF4-312.5000T
Mfr.Part #
AX7DCF4-312.5000T
Description
XTAL OSC XO 312.5000MHZ LVDS SMD
Product Category :
Standard Clock Oscillators
Product Status :
Active
Length :
7 mm
Ratings :
Minimum Operating Temperature :
- 40 C
Tradename :
ClearClock
Voltage - Supply :
1.8V
Width :
5 mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Load Capacitance :
Maximum Operating Temperature :
+ 85 C
Frequency Stability :
±25ppm
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Subcategory :
Oscillators
RoHS :
Details
Height :
1.8 mm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Height - Seated (Max) :
0.075 (1.90mm)
Factory Lead Time :
19 Weeks
Height Seated (Max) :
0.075 1.90mm
Current - Supply (Max) :
70mA
RoHS Compliant
Brand :
Current - Supply (Disable) (Max) :
65mA
Mounting Type :
Surface Mount
Output Format :
Frequency :
312.5MHz