AX7DCF4-200.0000
Mfr.Part #
AX7DCF4-200.0000
Description
XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
ClearClock™ AX7
Factory Lead Time :
19 Weeks
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Frequency :
200MHz
Termination Style :
SMD/SMT
RoHS :
Details
Current - Supply (Disable) (Max) :
65mA
Height Seated (Max) :
0.075 1.90mm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
XO (Standard)
Height :
1.8 mm
Product Category :
Standard Clock Oscillators
Product Status :
Active
Load Capacitance :
Subcategory :
Enable/Disable
Product Type :
Standard Oscillators
Maximum Operating Temperature :
+ 85 C
Tradename :
ClearClock
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Voltage - Supply :
1.8V
Frequency Stability :
±25ppm
Output Format :
LVDS
Package :
Tape and Reel (TR)
Height - Seated (Max) :
0.075 (1.90mm)
Width :
5 mm
Brand :
Current - Supply (Max) :
70mA
Ratings :
Minimum Operating Temperature :
- 40 C
Length :
7 mm