AX7DCF4-155.5200T
Mfr.Part #
AX7DCF4-155.5200T
Description
XTAL OSC XO 155.5200MHZ LVDS SMD
LVDS
Brand :
Product Category :
Standard Clock Oscillators
Minimum Operating Temperature :
- 40 C
Base Resonator :
Crystal
Factory Lead Time :
19 Weeks
Package :
Tape and Reel (TR)
Length :
7 mm
Output Format :
LVDS
Width :
5 mm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Termination Style :
SMD/SMT
Subcategory :
Oscillators
Ratings :
Maximum Operating Temperature :
+ 85 C
Type :
XO (Standard)
RoHS :
Details
Voltage - Supply :
1.8V
Product Type :
Standard Oscillators
Height - Seated (Max) :
0.075 (1.90mm)
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Height Seated (Max) :
0.075 1.90mm
Current Rating :
64 mA
Current - Supply (Max) :
70mA
Tradename :
ClearClock
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Height :
1.8 mm
Current - Supply (Disable) (Max) :
65mA
Frequency :
155.52MHz
Frequency Stability :
±25ppm