AX7DCF3-800.0000T
Mfr.Part #
AX7DCF3-800.0000T
Description
XTAL OSC XO 800.0000MHZ LVDS SMD
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Product Category :
Standard Clock Oscillators
Current - Supply (Disable) (Max) :
65mA
Height - Seated (Max) :
0.075 (1.90mm)
Load Capacitance :
Ratings :
Subcategory :
Height Seated (Max) :
0.075 1.90mm
Voltage - Supply :
1.8V
Length :
7 mm
Frequency :
800MHz
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Width :
5 mm
Height :
1.8 mm
Base Resonator :
Crystal
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Current - Supply (Max) :
70mA
Frequency Stability :
±25ppm