AX7DCF2-640.0000T
Mfr.Part #
AX7DCF2-640.0000T
Description
XTAL OSC XO 640.0000MHZ LVDS SMD
Voltage - Supply :
1.8V
Series :
ClearClock™ AX7
Package :
Tape and Reel (TR)
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Height Seated (Max) :
0.075 1.90mm
Length :
7 mm
Height - Seated (Max) :
0.075 (1.90mm)
Height :
1.8 mm
Frequency Stability :
±25ppm
Width :
5 mm
Minimum Operating Temperature :
- 40 C
Subcategory :
1 (Unlimited)
Absolute Pull Range (APR) :
Frequency :
640MHz
Current - Supply (Max) :
70mA
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Tradename :
ClearClock
Surface Mount
Load Capacitance :
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Current - Supply (Disable) (Max) :
65mA