AX7DCF2-466.5600T
Mfr.Part #
AX7DCF2-466.5600T
Description
XTAL OSC XO 466.5600MHZ LVDS SMD
Standard Oscillators
Absolute Pull Range (APR) :
Load Capacitance :
Series :
ClearClock™ AX7
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Surface Mount
Tradename :
ClearClock
Factory Lead Time :
19 Weeks
Height - Seated (Max) :
0.075 (1.90mm)
Width :
5 mm
Height :
1.8 mm
Frequency Stability :
±25ppm
Length :
7 mm
Package :
Tape and Reel (TR)
Current - Supply (Max) :
70mA
Brand :
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Crystal
RoHS :
Details
Current - Supply (Disable) (Max) :
65mA
Voltage - Supply :
1.8V
Height Seated (Max) :
0.075 1.90mm
Frequency :
466.56MHz