AX7DCF1-614.0000T
Mfr.Part #
AX7DCF1-614.0000T
Description
XTAL OSC XO 614.0000MHZ LVDS SMD
Product Category :
Standard Clock Oscillators
Load Capacitance :
Height :
1.8 mm
Maximum Operating Temperature :
+ 85 C
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Height - Seated (Max) :
0.075 (1.90mm)
Output Format :
LVDS
Package :
Tape and Reel (TR)
Current - Supply (Max) :
70mA
Voltage - Supply :
1.8V
Output :
LVDS
Factory Lead Time :
19 Weeks
Height Seated (Max) :
0.075 1.90mm
Tradename :
ClearClock
Frequency Stability :
±25ppm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Frequency :
614MHz
Product Type :
Standard Oscillators
Current - Supply (Disable) (Max) :
65mA
Termination Style :
SMD/SMT
Brand :
Width :
5 mm
RoHS :
Details
Length :
7 mm
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm