AX7DCF1-429.4967T
Mfr.Part #
AX7DCF1-429.4967T
Description
XTAL OSC XO 429.4967MHZ LVDS SMD
Oscillators
Load Capacitance :
Current - Supply (Disable) (Max) :
65mA
Frequency :
429.4967MHz
Height Seated (Max) :
0.075 1.90mm
RoHS Status :
RoHS Compliant
Brand :
Length :
7 mm
Frequency Stability :
±25ppm
Package :
Tape and Reel (TR)
Factory Lead Time :
19 Weeks
Current - Supply (Max) :
70mA
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Tradename :
ClearClock
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Base Resonator :
Crystal
Width :
5 mm
Absolute Pull Range (APR) :
Termination Style :
SMD/SMT
Ratings :
Maximum Operating Temperature :
+ 85 C
Output Format :
Product Status :
Active
Height - Seated (Max) :
0.075 (1.90mm)
Height :
1.8 mm
Product Category :
Standard Clock Oscillators
Voltage - Supply :
1.8V
Operating Temperature :
-40°C~85°C