AX7DBF4-880.0000
Mfr.Part #
AX7DBF4-880.0000
Description
XTAL OSC XO 880.0000MHZ LVDS SMD
Height Seated (Max) :
0.075 1.90mm
Voltage - Supply :
2.5V
Height :
1.8 mm
Minimum Operating Temperature :
- 40 C
Height - Seated (Max) :
0.075 (1.90mm)
Package :
Tape and Reel (TR)
Load Capacitance :
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Current - Supply (Max) :
70mA
Termination Style :
SMD/SMT
Factory Lead Time :
19 Weeks
Frequency Stability :
±25ppm
RoHS Compliant
Product Type :
Standard Oscillators
Function :
Enable/Disable
Width :
5 mm
Current - Supply (Disable) (Max) :
65mA
LVDS
RoHS :
Details
Product Status :
Active
Product Category :
Standard Clock Oscillators
Subcategory :
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Frequency :
880MHz
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Brand :
Length :
7 mm